Het team en de bestuursraad

Het team

Rachael

Coördinator – nederlandstalige woordvoedster
rachael@rainbowhouse.be
T+32(0)2/503 59 90
Werkrooster : van maandag tot vrijdag van 10 tot 18 uur.

Charlotte

Administratie – Verantwoordeljke bar en verhuur zalen – Logistiek Medewerker
charlotte@rainbowhouse.be
Werkrooster : van maandag tot vrijdag van 10 tot 18 uur

Oliviero

Verantwoordelijke voor projecten i.v.m. permanente vorming (Rainbows United, Let’s Talk About Sex, Entretiens Individuels, Conférences, Formation Police…) – Franstalge woordvoeder
oliviero@rainbowhouse.be
Contacturen : van woensdag tot vrijdag van 12 tot 18 uur

Oumayma

Belast met P.R.
oumayma@rainbowhouse.be
Werkrooster : van maandag tot woensdag van 10:00 tot 16:30 uur

Camille

Belast met projecten (PrideFestival, All Genders Welcome…) Mail : camille@rainbowhouse.be
camille@rainbowhouse.be
Werkrooster: van maandag tot woensdag van 12 tot 18 uur

Delphine

Belast met vrouwenprojecten (L-Festival et Lesborama*…) – verantoordeljke voor tentoonstellngen
delphine@rainbowhouse.be
Werkrooster : van dinsdag tot donderdag van 13 tot 18 uur

 

De bestuursraad

  • Maaike Faes (Basta) – co-présidente
  • Joël Le Deroff (PS en tous genres) – co-président
  • Maxime Maes (Utopsi) – trésorier
  • Laurent Mallet (Homoparentalité) – secrétaire
  • Biser Alekov (Balkan LGBTQIA)
  • Londé Ngosso (Genres Pluriels)
  • Hilde De Greef (UTOPIA)
  • Philippe Le Roux(Belgian Bear Pride)
  • Sophie Parisse (Genres d’à Côté)
  • Marleen Gijselinck (Fuchsia)