Het team en de bestuursraad

Het team

Rachael (zij / haar)

Coördinator – Nederlandstalige woordvoedster
rachael@rainbowhouse.be
T+32(0)2/503 59 90
Werkrooster : van maandag tot vrijdag van 10 tot 18 uur.

Ruth (zij / haar)

Administratie – Verantwoordeljke bar en verhuur zalen – Logistiek Medewerker

ruth@rainbowhouse.be
Werkrooster : van maandag tot vrijdag van 10 tot 18 uur

Oliviero (hij / hem)

Verantwoordelijke voor sociaal en intercultureel projecten (Rainbows United, vormingen,…)

– Sociaal medewerker – Franstalige woordvoeder
oliviero@rainbowhouse.be
Werkrooster : van maandag tot vrijdag van 10 tot 18 uur

Oumayma (zij / haar)

Communicatie manager
oumayma@rainbowhouse.be
Werkrooster : van maandag tot woensdag van 10:00 tot 16:30 uur

Nathalie (die / hun)

Projectmanager (PrideFestival, All Genders Welcome…)

nathalie@rainbowhouse.be
Werkrooster: van dinsdag tot donderdag van 10 tot 18 uur

Delphine (zij / haar)

Projectmanager voor vrouwen evenementen (L-Festival et Lesborama*…) – verantoordeljke voor tentoonstellngen
delphine@rainbowhouse.be
Werkrooster : van dinsdag tot donderdag van 13 tot 18 uur

 

De bestuursraad

  • Maxime Maes (UTSOPI)
  • David Kootz (Homoparentalité)
  • Biser Alekov (Balkan LGBTQIA)
  • Sarah Dieu (Genres Pluriels) – co-president
  • Hilde De Greef (Regenboogambassadeurs)
  • Sophie Parisse (Genres d’à Côté)
  • Betel Mabille (Ex-Aequo)
  • Koessan Gabian (Identités du Baobab) – co-president
  • Aïda Yancy (Recognition)