In beeld

Communicatie stage aanbieding

gepubliceerd 16 September 2019

Je hebt een passie voor communicatie, bent gemotiveerd en studeert voor een Bachelor Communicatie of Marketing? Zijn LGBTQ + onderwerpen interesseren jou? Je hebt een zeer goede webcultuur en bent op de hoogte van trends? En tot slot ben je op zoek naar een stageplaats waarmee je aan de slag kan in een project?

Dan ben jij de stagiair die we zoeken om ons team te versterken vanaf september 2019!

Wie zijn we?

RainbowHouse Brussels is de koepel van LGBTQI+-organisaties (Lesbian, Gay, Bisexual, Trans*, Queer, Intersex) van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. De organisatie zet zich in voor een positieve attitude ten aanzien van seksuele geaardheid, genderidentiteit en diversiteit in het algemeen. Het huis aan de Kolenmarkt is een plaats waar iedereen, LGBTQI+ of niet, welkom is om informatie te krijgen of onthaal, of andere personen te ontmoeten. De lidverenigingen en hun vrijwillig·st·ers komen er samen om de bar open te houden of hun activiteiten te organiseren. De medewerk·st·ers ondersteunen het huis en de koepel, en organiseren projecten in samenwerking met de lidverenigingen en externe partners, gericht op de LGBTQI+-gemeenschap of op ondernemingen en instellingen in de hele regio. De organisatiestructuur van het RainbowHouse bestaat uit twee vzw’s.

Werkmissie :

In samenwerking met de communicatiemanager en andere leden van het RBH-team werk je mee aan de interne en externe communicatie. Het doel van het interne communicatie project is om het associatief netwerk van RainbowHouse Brussels te consolideren. Je neemt ook deel aan de externe communicatiestrategie om zichtbaarheid en bekendheid van het RainbowHouse Brussel te optimaliseren.

 • Content creatie voor sociale netwerken (Instagram, Facebook, YouTube)
 • Ontwikkeling van een communicatieplan met de communicatiemanager
 • Schema van publicaties
 • Opvolgen van de resultaten van advertentiecampagnes
 • Co-management van Facebook-pagina en Instagram-account
 • Polyvalent zijn. En deelnemen indien gevraagd aan de dagelijkse activiteiten (mailing, onderzoek, analyse, …)
 • Ontwikkeling en lay-out van promotiemateriaal (foto’s , persbericht, catalogus, nieuwsbrieven, …)

Gezocht profiel :

 • Je zit in het tweede of laatste jaar van een bachelor in communicatie of marketing.
 • Je bent niet bang om met mensen te praten, hen te overtuigen en te motiveren om deel te nemen.
 • Je hebt zin voor initiatief en een creatieve geest.
 • Je hebt goede schrijf- en communicatievaardigheden.
 • Je spreekt Nederlands (Engels is een pluspunt).
 • Je houdt van de virtuele wereld en sociale netwerken hebben geen geheimen voor jou
 • Een echte “teamspeler”, die initiatief neemt, autonoom is en open staat om te leren?

Het aanbod:

 • Maandag tot vrijdag van 9:30 tot 17:30
 • Stage in Brussel (binnenstad)
 • Een stage in een unieke setting (drietalig, multicultureel, queer …)
 • Persoonlijke en professionele verrijking

 

Klaar om ons team te versterken?

Stuur je CV + introductie / motivatiebrief * naar Oumayma Hammadi – Communication Manager van RainbowHouse Brussels.

Contact: oumayma@rainbowhouse.be tel: 02/503 59 90

verwant